Деньги-Товар+Мозги=Большие деньги    Главная
Начальная
страница
 ЧаВо
Вопросы
и ответы
 Разделы
Наши
темы
 Ссылки
Каталог
сайтов
 Файлы
Каталог
программ
 Форум
Форумы
поддержки
  Логин: Пароль:

Поиск:  
 Оплаченная реклама

Навигация
· Главная
· IT новости
· Архив новостей
· Бизнес-книги
· Добавить новость
· Журнал
· Заголовки новостей
· Интересные статьи
· Каталог ссылок
· Каталог файлов
· Контент сайта
· Личные сообщения
· Личный кабинет
· Обменник WM
· Обратная связь
· Опросники
· Поиск
· Пользователи
· Прокачать мобилу
· Пузомерка тИЦ PR
· Реклама
· Рекомендовать нас
· Рецензии
· Статистика
· Темы новостей
· Топ 10
· Форумы
· ЧаВО

Информация

счетчик тИЦ и PR, пузомерка

WWW.yousait.ru :: Просмотр темы - در تاب&
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ГруппыГруппы   ПрофильПрофиль   ВходВход 

در تاب&

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов WWW.yousait.ru -> Предложения
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
offboy
Newbie
Newbie

СообщениеДобавлено: Ср Сен 13, 2017 2:04 pm    Заголовок сообщения: در تاب& Ответить с цитатой

در تابستان از چه مکان هایی در لبنان دیدن کنید و چه کارهایی انجام دهید.

بیش از 4 میلیون توریست انتظار دیدن لبنان در تابستان را می کشند.ما اکنون لیستی از جاذبه هایی که در لبنان باید از آنها دیدن کنید تهیه کرده ایم.برخی از شما قبلا به مکان های مختلف لبنان رفته اید،اما شرط می بندم جاهایی به شما معرفی کنم که حتی نمی دانید چنین مکانی وجود دارد.
بدون دردسر و حرف بیشتر می خواهم 25 مکان شگفت انگیز که باید حتما در تابستان لبنان ببینید را معرفی کنم.

آبشار باتارا جرج
در تابستان سرعت جریان آب آبشار خیلی زیاد نیست اما بازهم ارزش دیدن دارد .مطمئن باشید که چشم هایتان دارند درست می بینند؛مکانی بسیار زیبا که می توانید ماشین خود را پارک کنید و در غار قدم بزنید.اما باید هنگام رد شدن از پل طبیعیِ ، آن مراقب باشید.

Rikky’z - فارایا
من و گروهی از دوستانم وقتی داشتیم از شهر فارایا عبور می کردیم با این محل بطور اتفاقی برخورد کردیم؛بهترین کاری که من همیشه تکرارش می کنم رفتن به آنجاست.مسولان Rikky’z روزانه مقدار زیادی غذا و عصرانه تهیه می کنند و جایی را آماده کرده اند که می توانید تا آخر عمر با غذا و نوشیدنی های آنجا زندگی کنید.مسولان انسان هایی با محبت و مهربان هستند و هرکاری می کنند تا آنجا را مثل خانه ی خود بدانید و احساس راحتی کنید.پس حتما آن را باید به لیست مکان های مورد نظرتان اضافه کنید.

سیده لبنان (our lady of Leabnon ) - حریصا
اگر نگاهی به نقشه ی شهر جونیه بندازید متوجه می شوید که سیده لبنان در این شهر توریستی لبنان واقع شده.هرساله هزاران نفر با پیشینه و مذهب مختلف به حریصا سفر می کنند.

صخره الروشه
یکی دیگر از مکان های برجسته و دیدنی لبنان صخره الروشه است که آنجا می توانید به داخل آب بروید و در اطراف صخره چرخی بزنید.

سروهای لبنان
لبنان به خاطر سرو های بلندش بسیار معروف است. و به همین دلیل روی پرچم لبنان هم تصویر سرو است. ( در این مطلب بخوانید : هفت مکان دیدنی در باتومی )

آبشار چووان (نهر ابراهیم)
بعد از 2 ساعت که در جاده بودیم و تصادف سنگینی هم کردیم،بالاخره به آبشار چووان که در انتهای نهر ابراهیم بود رسیدیم.

[img][/img]
نهر ابراهیم
نهر ابراهیم چندین کیلومتر طول دارد و بسیار جالب است.من پیشنهاد می کنم که سوار ماشین شوید و طول رودخانه را بگردید و از دیدن مناظر آن منطقه لذت ببرید.

غار جیتا - جیتا
چند سال پیش این غار به وارد شدن در لیست جاذبه های دنیا نزدیک شده بود.این غار بسیار زیبا و مهیج از سنگ آهک پوشیده شده و متعلق به صدها سال پیش می باشد .با پرداخت فقط چند دلار می توانید به سراسر رودخانه های طبیعی سفر کنید و عکس های بسیاری بگیرید. ( در این مطلب بخوانید : مکان های دیدنی در آنکارا )

سیده نوریه our lady of Nourieh
صومعه ی سیده نوریه تاریخ و پیشینه ی جالبی دارد.به بالای تپه بروید و از دیدن مناظر chekka و tripolo لذت ببرید.

جیبل
شاید بیبلوس را با ساختمان های کهن و قدمت هزار ساله اش بتوان قدیمی ترین شهر جهان نامید.این شهر بازارچه ای قدیمی دارد و پر از رستوران ها و کافی شاپ هایی است که ساعت ها شما را سرگرم می کنند.وقتی که از خیابان های قدیمی آن عبور میکنید مطمئن باشید که وارد مغازه ی سنگ فرش های باستانی نشده اید.

دریاچه ی قرعون (جنوب دره ی بقاع)
هیچ وقت فرصت رفتن به این دریاچه برای من پیش نیامده.در تابستان با گروهی از دوستانتان با کمی آب و غذا و مخصوصا پنیر به دریاچه ی قرعون بروید و از خنکی آن لذت ببرید.

معبد ژوپیتر (بعلبک ، دره ی بقاع)
چند سال قبل وقتی جوان بودم خرابه های بعلبک را دیده اما به دلیل اوضاع نا آرام این شهر دیگر فرصت آن پیدا نشد که دوباره از آن دیدن کنم.اگر خدا بخواهد،اوضاع لبنان کمی آرام شود حتما باید از بناها و معابد این شهر دیدن کنید.

شهر بیروت
جایی ست که افراد سرشناس و ثروتمند در کنار فقرا در خیابان ها دیده می شوند.شهر بیروت پر از مغازه ها و خرده فروشی هایی با برند های معتبر و هتل ها و رستوران های بسیار شیک و مجلل است.

دره ی بکاء
این دره را هم مثل نهر ابراهیم می توانید در یک یا دو روز کامل بازدید کنید.هرجای این منطقه رازی دارد اما شگفت انگیز است و به گونه ای محافظت می شود و ایمن است که مطمئنا بیشتر از زمانی که برنامه ریزی کردید در آنجا می مانید.

قلعه ی مسیلحه (جنوب لبنان )
اگر به جنوب لبنان رفته اید حتما با این قلعه آشنایی دارید و در بین راهتان از جونیه یا بیروت, حداقل دوبار در روز از آن عبور کرده اید.این قلعه نگهبان دارد که اگر به او 2 دلار بدهید اجازه می دهید به راحتی در قلعه پرسه بزنید.

کفریا (غرب دره ی بقاع)
این قلعه به تاکستان و انگورش مشهور است.و اگر می خواهید همراه دوستانتان غذایی به یاد ماندنی صرف کنید به کفریا بروید.

آبشار آفقا
این آبشار اولین جایی بود که من در جولای به آنجا رفتم.من قبلا وقتی از سیدنی بر میگشتم عکس های مسافرانی را در اینستاگرام دیده بودم که در این آبشار شنا می کردند ؛ دیگر آرام نگرفتم تا خودم هم به آنجا رفتم.

گردشگاه تانایل
من دیدن از این گردشگاه بسیار رمانتیک را در برنامه ی سفرم قرار داده ام.من به شخصه عاشق چنین جاهایی هستم که بتوان بین درختان سرسبز قدم زد و به هیچ چیز دیگر فکر نکرد.

قلعه ی آبی صیدون
یکی از برجسته ترین مکان های باستانی در شهر بندری صیدون ، قلعه ی صیدون متعلق به حدود 4000سال میش از میلاد است.

رستوران Al-khiam جنوب لبنان
یکی دیگر از جاهایی است که به دلیل آشفتگی منطقه نرفته ام،اما وقتی درمورد غذاهای بی نظیر آنجا چیزهایی شنیدم ,قصد دارم که حتما امسال بروم.

صومعه ی سنت آنتونی – قزحیا شمال لبنان
این منطقه سرشار از صلح و آرامش است.در صومعه ی مقدس راهبانی زندگی می کنند که می خواهند کشیش شوند.

آبشار Yah chouch
بله درست است, یک آبشار دیگر که من می خواهم آن را به عنوان حماسه ی لبنان معرفی کنم.این آبشار خودتش به تنهایی بسیار باارزش است.

آبشار Kfar Hilda
قول می دهم که آخرین آبشار باشد که معرفی میکنم.باز هم من توصیه می کنم که اگر میخواهید با دوستانتان به جایی خنک و دلچسب بروید ،کباب بخورید ،بگویید و بخندید و اوقات خوشی داشته باشید حتما به این مکان بروید.

محدوده ی کوهستانی Laqlouq
در زمستان کوه های جذاب و دیدنی loqlouq پوشیده از برف هستند اما در تابستان آفتاب مدیترانه ای همه ی برف ها را ذوب می کند و می توانید کوه ها را ببینید که چقدر زیبا و جذاب هستند.

پله های - Mar mikheal بیروت
آخرین اما باز هم مکانی زیبا و جالب ، پله های معروف خیابان Mar mikheal در بیروت است.این نوع پله ها در همه ی دنیا دیده می شود که حسن ختام محسوب می شود.لبنان هم هرچیزی که در کشورهای دیگر وجود دارد را دارا می باشد؛از تفریحات شبانه(سینما و تئاتر) گرفته تا سازه های تاریخی ، هتل ها، رستوران ها، ماشین ها، مردم و غذاها . پس اگر برای سفر بعدی خود برنامه ریزی می کنید،لبنان باید اولین انتخاب شما باشد
منبع
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
jannietd11
Newbie
Newbie

СообщениеДобавлено: Ср Сен 13, 2017 6:21 pm    Заголовок сообщения: Mature galleries Ответить с цитатой

New sissy girls blog website
south africa currency coast wedding dresses bitch in prison
http://feminisation.xblog.in/?read.destiney
why domestic violence happens female sexy costume girl games for free brazilian laser hair removal sissy in seattle sex and black men shoes pantyhose play games fighting
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов WWW.yousait.ru -> Предложения Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

Перейти: